معرفی شرکت

«این نام نیک است که می ماند»

شركت تولیدی و صنعتی نیك كالا

تولید ما ثمره دانشی قوی است كه از فراگیری علم، تجربه و تحقیق حاصل گردیده است. محصولات نیك كالا از فناوری به روز و طراحی نوین تركیب شده است. مشتریان نیك كالا می‌دانند كه می‌توانند به نیك كالا اعتماد كنند.
سالها تعاملات با مشتریان، نیك‌كالا را قادر ساخته تا توانمندی خود را مستمراً با خواسته و رضایت مشتری امروز منطبق نماید.
امروزه ما در حال آماده‌سازی خود برای گسترش فعالیت در تعاملات نوین جهانی می‌باشیم. همچنانكه منطقه دارای تقاضای سیری ناپذیر برای محصولاتی است كه خطوط تولید نیك‌كالا امكان تولید آنرا دارد. لذا شركت در حال مذاكره با سازندگان معتبر لوازم خانگی در دنیا می‌باشد تا با ایجاد یك فرآیند تولید مشترك (جوینت ونچر) جهت تولید و توزیع محصولات اقدام نماید.
اكنون انتظار مشتریان بیش از هر زمان دیگر است و ما آموخته‌ایم چگونه با تولید محصولات با کیفیت و خدمات مطلوب رضایت مشتریان را فراهم نماییم. "در حال حاضر تولیدات این شرکت از طریق 1500 پایگاه شبکه با سابقه و ارزشمند فروش در سراسر کشور توزیع میگردد و 600 پایگاه خدمات مشتریان پشتیبان این حرکت هستند"
شركت نیك‌كالا دارای پیشرفته‌ترین ماشین‌آلات در قسمتهای برشكاری، پرس‌كاری، لعاب‌كاری بوده و واحد کنترل کیفیت، تضمین کیفیت، واحدهای پشتیبانی تدارکاتی، مالی و منابع تامین کننده مطمئن همراه با استاندارد جهانی در خدمت تولید این مجموعه می‌باشند و از پیشرفته‌ترین فناوری‌ها در بخش آزمایشگاههای فیزیك و شیمی برخوردار است. همچنین آزمایشگاه آكرودیته مستقر در شركت نیك‌كالا دقیقترین آزمایشات را بر اساس استانداردهای روز دنیا بر روی محصولات شركت نیك‌كالا انجام می‌دهد.
محصولات ما انواع بخاریهای گازی و طرح شومینه و اجاق‌گازهای متنوع توکار می‌باشد. اگرچه اجاق‌گاز فردار، فر توكار، هود آشپزخانه و... سری بعدی محصولات ما خواهند بود كه بزودی به بازار عرضه خواهند شد.

شركت تولیدی و صنعتی نیك‌كالا تنها یك شركت تولیدی صنعتی نیست، بلكه با ایجاد بستری مناسب در جهت ارتقاء فرهنگ صنعتی و معنوی كاركنان خود نیز اقدامات جدی انجام داده است كه در آن میان می‌توان به ایجاد بنیاد فرهنگی در شرکت نیك‌كالا اشاره نمود.